Yazılım Geliştirme

En karmaşık projeleriniz ile başa çıkabilir ve size projeniz için en basit çözümleri sunabiliriz. Böylece daha yüksek yatırım getirisi sağlayan verimli iş çözümleriyle sizi güçlendirebiliriz. Sizin için hazırladığımız duyarlı yazılımlar sayesinde her platformda çalışan yazılım çözümleri üretebiliriz.

Content Managment Systems

İçerik Yönetim Sistemleri

Kurumsal içerik yönetim sistemleri veri ve dokümanlarınızın arşivlenmesi, saklanması ve işlenmesini sağlamaktadır.

İçerik yönetim sistemleri, web sitelerinizde bulunan bilgilerin istenildiği şekilde görüntülenmesine yardımcı olacak yazılımları kapsar. Web sitenizi hızlı ve kolay güncellemenizi sağlayan içerik yönetim sistemi yazılımlarınız size zaman kaybettirmeden işlem yapmanıza yardımcı olur.

İçerik yönetim sistemleriyle internet gibi etkin bir ortamda var olup kaynaklarınızın büyük kitleleler tarafından erişilebilir olmasını sağlayabilir ve kurumunuza dinamizm katabilirsiniz. Kurumsal yapınıza, ihtiyacınıza ve amacınıza en uygun web uygulamasını görsel ve içeriklerini orijinal olarak size özel tasarlayabiliriz.

Bizimle çalışarak kaliteli içerik ve donanımsal olarak yeterli bir firmayla çalışmanın size yarattığı farkı yaşayabilir, raporlarınızın yazılmasını kolaylaştırabilir, kullanıcılar arasında etkileşimi sağlayarak büyük sosyal paylaşımlar sağlanmasına katkıda bulunabilir, içine yerleştirilecek her türlü dokümanın size büyük bir pazar sağlamasına fırsat verip iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Özel Yazılım Geliştirme

İş fikrinizi şık ve özel bir web uygulamasına dönüştürebilirsiniz. Teknik becerilerimiz ve iş zekamız sayesinde yeni başlayan şirketlere ve büyük şirketlere yardımcı olmak konusunda güçlü bir geçmişe sahibiz.

Web tabanlı özel yazılım geliştirme hizmetlerimiz, basit bir içerik web sitesi uygulamasından, en karmaşık web tabanlı internet uygulamalarına, elektronik iş uygulamalarından sosyal ağ servislerine kadar her şeyi içerir. Hizmet konularımız içerisinde, web sitesi tasarımı, web tabanlı yazılım geliştirme, yazılım danışmanlığı, web uygulama entegrasyonu ve web uygulama bakım hizmetleri dahil olmak üzere size özel web uygulaması geliştirme hizmetleri vardır.

ustom Web Application Development

İçerik yönetim yazılımları, e-ticaret yazılımları, web sitesi mimari planlama, kurumsal gelişim çözümleri, özel eklenti geliştirme, web uygulaması entegrasyonları

Hemen teklif alın!

Teklif formumuzu ücretsiz olarak doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin size özel olarak hazılayacağı teklifinizi alabilirsiniz.

  Gönder
Top