Web Yazılım Geliştirme

En karmaşık projelerle başa çıkabilir, size en basit çözümleri sunabilir ve böylece daha yüksek yatırım getirisi sağlayan verimli iş çözümleriyle sizi güçlendirebiliriz. Müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlayan yazılımlar oluşturabiliriz. Duyarlı yazılım çözümleri ile web platformları ve akıllı cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarız.

Web uygulamalarımız ve özel yazılım geliştirme hizmetlerimiz, basit bir içerik web sitesi uygulamasından en karmaşık web tabanlı İnternet uygulamalarına, elektronik iş uygulamalarına ve sosyal ağ servislerine kadar her şeyi içerir. CERS, web sitesi tasarımı ve yazılım geliştirme, yazılım danışmanlığı, uygulama entegrasyonu ve uygulama bakım hizmetleri de dahil olmak üzere özel web uygulama geliştirme hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır.

CERS .Net, PHP, Java, web geliştiricileri şirketinizin dokümantasyonunu, süreçlerini ve iş akışlarını yönetmek için kullanımı kolay ve kullanışlı uygulamalar oluşturur.

Content Managment Systems

İçerik Yönetim Sistemleri

Kurumsal içerik yönetimleri, veri ve dokümanlarınızın arşivlenmesi, saklanması ve işlenmesini sağlar. Diğer bir deyişle içerik yönetim sistemleri, web sitelerinizde bulunan bilgilerin istenildiği şekilde görüntülenmesine yardımcı olacak yazılımları kapsar. Cers, web sitenizin kısa sürede çok sayıda ulaştığı insanla verilerinizin paylaşılıp değiştirilmesinden kolay okunup saklanmasına kadar olan işlemlerde en büyük yardımcınız olur.

İçerik yönetim sistemleriyle internet gibi etkin bir ortamda var olup kaynaklarınızın büyük kitleleler tarafından erişilebilir olmasını sağlayabilir, kurumunuza dinamizm katabilirsiniz. İçerik yönetim sistemleri arasında en çok kullanılanlardan bir kaçını seçip standart bir şablonla başlayabilirsiniz. Bir de kendi kurumsal yapınıza ve ihtiyacınıza, amacınıza en uygun web uygulamasını görsel ve içeriklerini orijinal olarak size özel tasarlatabilirsiniz. Biraz daha maliyetli olsa da fonksiyonel ve çok faydalı olduklarını söylemek mümkün.

Kaliteli içerik ve donanımsal olarak yeterli bir firmayla çalışmanın size yarattığı farkı yaşayabilir, raporlarınızın yazılmasını kolaylaştırabilir, kullanıcılar arasında etkileşimi sağlayarak büyük sosyal paylaşımlar sağlanmasına katkıda bulunabilir, içine yerleştirilecek her türlü dokümanın size büyük bir pazar sağlamasına fırsat verip iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Siz de doğru bir firmayla verimlilik, yüksek performans, kaliteli raporlama ve analiz, ölçeklenebilirlik faktörlerine yer vererek iletişim ve içerik yönetim sistemiyle kurumunuzun adını web dünyasında güzel ve kalıcı bir iz olarak yazdırabilirsiniz.

Özel Yazılım Geliştirme

İş fikrinizi şık ve özel bir web uygulamasına dönüştürebilirsiniz. Teknik becerilerimiz ve iş zekamız sayesinde yeni başlayan şirketlere ve büyük şirketlere yardımcı olmak konusunda güçlü bir geçmişe sahibiz.

ustom Web Application Development

E-Ticaret Yazılımları, WordPress Web Sitesi Geliştirme, Web Sitesi Mimari Planlama, Responsive Web Tasarım, Kurumsal Gelişim Çözümleri, Özel Eklenti Geliştirme, Web Sitesi Entegrasyonları

Hemen teklif alın!

Teklif formumuzu ücretsiz olarak doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin size özel olarak hazılayacağı teklifinizi alabilirsiniz.

  Gönder
Top