Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde mobil cihazların kullanımı ciddi bir şekilde artmaya devam ediyor. iOS ve Android gibi mobil platformlar web sitelerini uygulamalar sayesinde rahatlıkla çalıştırabiliyorlar. Mobil uygulama geliştirme ile yeni müşterilere ya da mevcut müşterilerinize daha rahat ulaşabilirsiniz.

Mobile App Development

Neden Mobil Uygulama?

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak, kişiye özel fırsatlarınızı ve kampanyalarınızı mobil uygulamalarınız üzerinden müşterilerinize sunabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerinizi mobil ortama taşıyacak bir uygulama sahibi olmanız, kurumsal kimliğinizi güçlendirecektir. Fikrinizden en iyi şekilde faydalanacak ve harika bir mobil ürün oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Mobil uygulamalarınızın geliştirilmesi ise markanızın mobil platformlardaki en etkileyici reklam araçlarından birisi olacaktır.

Özel olarak düzenlemiş olduğunuz kampanyalar, indirimler ve diğer fırsatları mobil uygulamalarınız üzerinden dilediğiniz kişiye özel olarak ya da tüm müşterilerinize sunabilirsiniz. Tecrübeli geliştiricilerimiz ile tüm popüler mobil platformlarda ve mobil teknolojilerde hizmet veriyoruz.

Hemen Başvur

Mobil Uygulamanın Avantajları

• Müşterilerinize Mobil cihazlarla ürün ve hizmetlere kesintisiz sunabilirsiniz.

• iOS, Android ve HTML5 desteği ile tüm platformlara uyum sağlayabilirsiniz.

• GPRS, EDGE ve 3G, 4G, LTE ağlarda sorunsuz çalışabilme imkanı sunabilirsiniz.

• Çok katmanlı güvenlik altyapısı, çoklu dil ve çoklu karakter kodlaması desteği sunabilirsiniz.

Hemen teklif alın!

Teklif formumuzu ücretsiz olarak doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin size özel olarak hazılayacağı teklifinizi alabilirsiniz.

  Gönder
Top