İçerik Yönetim Sistemleri

Genellikle CMS olarak kısaltılmış bir içerik yönetim sistemi, uzman bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kullanıcıların bir web sitesinde içerik oluşturmasına, yönetmesine ve değiştirmesine yardımcı olan bir yazılımdır.

Basit bir dilde, bir içerik yönetim sistemi, tüm kodu sıfırdan (veya nasıl kod yazılacağını bile bilmeden) yazmaya gerek kalmadan bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan bir araçtır. Web sayfaları oluşturmak, görüntüleri ve diğer işlevleri saklamak için kendi sisteminizi oluşturmak yerine, içerik yönetim sistemi, web sitenizin daha ileri kısımlarına odaklanabilmeniz için tüm bu temel altyapı işlemlerini sizin için gerçekleştirir.

CMS'ler kurumsal içerik yönetimi (ECM) ve web içeriği yönetimi (WCM) için kullanılır. Bir ECM, belge yönetimi, dijital varlık yönetimi ve kayıt tutma işlevlerini entegre ederek ve son kullanıcılara kuruluşun dijital varlıklarına rol tabanlı erişim sağlayarak işyerinde işbirliğini kolaylaştırır. Bir WCM, web siteleri için işbirlikçi yazarlığı kolaylaştırır.

Content Managment Systems

Webimo

CERS tarafından 2010 yılında geliştirmeye başlanan içerik yönetim sistemi günümüzde üçüncü versiyonu ile yer almaktadır. Web tabanlı her türlü yazılıma entegre olabilen webimo, size özel olarak geliştirilebilmektedir.

Webimo farklı versiyonlarıyla piyasaya hizmet veren bir yönetim sistemi yazılımıdır. Vetta versiyonu ile veteriner klinik takip yazılımı hizmeti sunmaktayız.
Webimo Vetta veteriner hekimlerimiz için geliştirilmiş, tamamen kullanıcı odakli veteriner takip yazılımıdır.

E-Ticaret Yazılımları, WordPress Web Sitesi Geliştirme, Web Sitesi Mimari Planlama, Responsive Web Tasarım, Kurumsal Gelişim Çözümleri, Özel Eklenti Geliştirme, Web Sitesi Entegrasyonları

Hemen teklif alın!

Teklif formumuzu ücretsiz olarak doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin size özel olarak hazılayacağı teklifinizi alabilirsiniz.

  Gönder
Top