İçerik Yönetim Sistemleri

içerik yönetim sistemi, uzman bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kullanıcıların bir web sitesinde içerik oluşturmasına, yönetmesine ve değiştirmesine yardımcı olan bir yazılımdır. Bir içerik yönetim sistemi, nasıl kod yazılacağını bile bilmeden bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan bir araçtır.

Web sayfaları oluşturmak, görüntüleri ve diğer işlevleri saklamak için kendi sisteminizi oluşturmak yerine içerik yönetim sistemi, web sitenizin daha ileri kısımlarına odaklanabilmeniz için tüm bu temel altyapı işlemlerini sizin için gerçekleştirir.

CMS'ler kurumsal içerik yönetimi (ECM) ve web içeriği yönetimi (WCM) için kullanılır. Bir ECM, belge yönetimi, dijital varlık yönetimi ve kayıt tutma işlevlerini entegre ederek ve son kullanıcılara kuruluşun dijital varlıklarına rol tabanlı erişim sağlayarak işyerinde işbirliğini kolaylaştırır. Bir WCM, web siteleri için işbirlikçi yazarlığı kolaylaştırır.

Content Managment Systems

Webimo

Webimo farklı versiyonlarıyla piyasaya hizmet veren bir yönetim sistemi yazılımıdır.

CERS tarafından 2010 yılında geliştirilmeye başlanan içerik yönetim sistemi günümüzde üçüncü versiyonu ile yer almaktadır. Web tabanlı her türlü yazılıma entegre olabilen webimo, sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak da geliştirilebilmektedir.

Webimo, Vetta versiyonu ile veteriner klinik takip yazılımı hizmeti sunmaktadır. Webimo Vetta veteriner hekimlerimiz için geliştirilmiş, tamamen kullanıcı odaklı veteriner takip yazılımıdır.

Detaylı Bilgi

Hemen teklif alın!

Teklif formumuzu ücretsiz olarak doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin size özel olarak hazırlayacağı teklifinizi alabilirsiniz.

  Gönder
Top