E-Ticaret Yazılımları

Müşterilerilerimize ihtiyaçları için en iyi yazılım ve geliştirme planlarını sunmaktayız. Müşterilerimizin sadece başarılı bir gelişim süreci değil aynı zamanda işbirlikçi bir stratejik ortak almasını sağlamak için uzman yazılımcılar ile ekibimizi kuvvetlendirmekteyiz.

E-Commerce Development

E-Ticaret Sitesi

Son derece işlevsel ve kullanımı kolay e-ticaret sitelerimiz ile kalabalıktan sıyrılıyor ve müşterilerilerinizin sizden kolayca ürün satın almalarını sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza anında cevap veren özel e-ticaret yazılımları üreterek, satışlarınızı arttırıyor ve operasyonel yükünüzü hafifletiyoruz.

Arama motoru uyumlu alt yapımız ile üst sıralarda yerinizi alın. Özel modüllerimiz sayesinde kampanyalar oluşturun, müşterilerinize promosyon kodları oluşturup ve süpriz fırsatlar sunabilirsiniz.

Esnek alt yapımız sayesinde tedarikçi entegrasyonu, web service entegrasyonları, kargo entegrasyonu ve muhasebe entegrasyonu yapabilmekteyiz.

Hemen Başvur

Web Sitesi Geliştirme ve Pazar Payı

E-ticaret web siteleri müşterileri veya işletmeleri hizmet sağlayıcılarla birbirine bağlar. Kendi web sitenizin pazarına sahip olmak istiyorsanız, e-ticaret yazılım geliştirme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz karmaşık e-ticaret yazılımları geliştirme konusunda uzmandır. Tüm talepleri titizlikle karşılıyor ve işiniz için en iyi e-ticaret yazılım çözümünü buluyoruz.

E-Ticaret Yönetim Yazılımları

Akıllı e-ticaret yönetimi yazılımı, daha fazla ürün satmak için daha sık ve daha hızlı iş süreçlerini hızlandırır. Ürünlerinizi optimize etmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Yazılımlarımız, şirketin tek bir veritabanını depolar, işler ve muhafaza eder, ayrıca tüm bölümlerin faaliyetlerini senkronize eder: sipariş departmanı, üretim departmanları, depo, lojistik departmanı, muhasebe, reklam departmanı, vb.

E-ticaret Entegrasyon Yazılımlarımız

E-ticaret entegrasyon yazılımlarımızla, büyük miktarda iş verisi hızlı ve doğrudan diğer sistemlere entegre edilir. Özel iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel çözümler geliştirmeye hazırız. E-ticaret entegrasyon yazılımlarımız satış, pazarlama, yönetim ve diğer iş verilerini etkin bir şekilde yönetmek için bulut / web çözümlerine dayanmaktadır. CRM ve pazarlama-otomasyon platformları veya güvenli depolama için ayrı veritabanları gibi birden fazla uygulamaları birbirine bağlıyoruz.

E-ticaret Kullanıcı Arabirimi / UX Web ve Uygulama Tasarımı

Hazır E-ticaret platformlarından sıyrılmak ve yüksek satışlar elde etmek, yenilikçi ve özgün web veya uygulama tasarımlarında size yardımcı olabiliriz. UI / UX web tasarımcılarından oluşan ekibimiz, işletmeniz için en karlı çözümleri bulmak için hizmetinizdedir. Bir uygulamadan veya web sitesinden mükemmel bir sonuç elde etmek için e-ticaret sektörüyle çalışma konusunda geniş deneyime sahibiz.

E-ticaret Analitiği Yazılımı

E-ticaret analitik yazılımı, verileri anlamaya, analiz etmeye ve bunlara göre hareket etmeyi sağlayan etkin dijital pazarlama çözümleri üretmek için hayati öneme sahiptir. E-ticaret analitik yazılımımızla, verilerin değerini en üst düzeye çıkarmak, karar alma sürecini ve genel müşteri deneyimini geliştirmek için okunması kolay raporlar yapabilirsiniz.

e-ticaret yazılımları, özel tasarım e-ticaret siteleri, e-ticaret sitesi, e-ticaret entegrasyon, e-ticaret muhasebe entegrasyon, e-ticaret destek

Hemen teklif alın!

Teklif formumuzu ücretsiz olarak doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin size özel olarak hazılayacağı teklifinizi alabilirsiniz.

  Gönder
Top