E-Ticaret Yazılım Geliştirme

E-Commerce Development

Web Sitesi Geliştirme ve Pazar PAyı

E-ticaret web siteleri müşterileri veya işletmeleri hizmet sağlayıcılarla birbirine bağlar. Kendi web sitenizin pazarına sahip olmak istiyorsanız, e-ticaret yazılım geliştirme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz karmaşık e-ticaret yazılımları geliştirme konusunda uzmandır. Tüm talepleri titizlikle karşılıyor ve işiniz için en iyi e-ticaret yazılım çözümünü buluyoruz.

E-Ticaret Yönetim Yazılımları

Akıllı e-ticaret yönetimi yazılımı, daha fazla ürün satmak için daha sık ve daha hızlı iş süreçlerini hızlandırır. Ürünlerinizi optimize etmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Yazılımlarımız, şirketin tek bir veritabanını depolar, işler ve muhafaza eder, ayrıca tüm bölümlerin faaliyetlerini senkronize eder: sipariş departmanı, üretim departmanları, depo, lojistik departmanı, muhasebe, reklam departmanı, vb.

E-ticaret Entegrasyon Yazılımlarımız

E-ticaret entegrasyon yazılımlarımızla, büyük miktarda iş verisi hızlı ve doğrudan diğer sistemlere entegre edilir. Özel iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel çözümler geliştirmeye hazırız. E-ticaret entegrasyon yazılımlarımız satış, pazarlama, yönetim ve diğer iş verilerini etkin bir şekilde yönetmek için bulut / web çözümlerine dayanmaktadır. CRM ve pazarlama-otomasyon platformları veya güvenli depolama için ayrı veritabanları gibi birden fazla uygulamaları birbirine bağlıyoruz.

E-ticaret Kullanıcı Arabirimi / UX Web ve Uygulama Tasarımı

Hazır E-ticaret platformlarından sıyrılmak ve yüksek satışlar elde etmek, yenilikçi ve özgün web veya uygulama tasarımlarında size yardımcı olabiliriz. UI / UX web tasarımcılarından oluşan ekibimiz, işletmeniz için en karlı çözümleri bulmak için hizmetinizdedir. Bir uygulamadan veya web sitesinden mükemmel bir sonuç elde etmek için e-ticaret sektörüyle çalışma konusunda geniş deneyime sahibiz.

E-ticaret Analitiği Yazılımı

E-ticaret analitik yazılımı, verileri anlamaya, analiz etmeye ve bunlara göre hareket etmeyi sağlayan etkin dijital pazarlama çözümleri üretmek için hayati öneme sahiptir. E-ticaret analitik yazılımımızla, verilerin değerini en üst düzeye çıkarmak, karar alma sürecini ve genel müşteri deneyimini geliştirmek için okunması kolay raporlar yapabilirsiniz.

Hemen teklif alın!

Teklif formumuzu ücretsiz olarak doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin size özel olarak hazılayacağı teklifinizi alabilirsiniz.

  Gönder
Top